|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Media suedeze interes për dasmën mbretërore 

Mediat suedeze e pikërisht revista prestigjoze ‘Kungliga’, ka bërë pjesë të kopertinës së saj dasmën mbretërore shqiptare të Princ Lekës dhe Elia Zaharias.

Vetë aktorja e ka ndarë këtë gëzim me ndjekësit dhe miqtë e saj në rrjetet soiale.

Princ Leka dhe Elia presin të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre shumë vjeçare në martesë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mediat ndërkombëtare: Rama-Vuçiç përplasen për Kosovën.

Mediat ndërkombëtare në pasqyrimin e tyre për vizitën e kryeministrit shqiptar Edi Rama në Beograd, vunë theksin në marrëdhëniet e tensionuara Shqipëri-Serbi, ku temë e replikave të forta ka qenë...

Close