|E hënë, Korrik 24, 2017

Mediat greke: Rama me pushime në Parga. Rama – Pushimet i bëjë vetëm në Shqipëri 

Ditën e sotme mediat greke kanë publikuar një lajm ku thonë se kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është duke zhvilluar pushime në Parga të Greqisë.

Por menjëherë pas publikimit të këtij lajmi, ka reaguar edhe kryeministri, i cili sqaron se nuk është me pushime dhe se pushimet i bën vetëm në Shqipëri.

Më tej Rama thekson se do të jetë rregull edhe për ministrat që pushimet ti bëjnë në Shqipëri.

“Mediat greke thonë jam me pushime në Greqi. 1.S’jam me pushime 2.Pushimet i bëj vetëm në Shqipëri 3.Ky do jetë rregull edhe për ministrat”, shkruan Rama në FB.

Më herët mediat greke kanë shkuar se Rama ka mbërritur në një hotel në qytetin e Pargës, ku ai është njohur nga punonjësit shqiptarë të hotelit.  Sipas mediave greke kryeministri shqiptar ishte i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe trupa e sigurisë që e shoqëron atë.

Shkrimi i mediave greke per pushimet e kryeministrit Edi Rama

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama e Meta reagojnë: As deputeti s’është mbi ligjin, ndëshkim për ngjarjen e Laçit

Tiranë - Pak minuta pasi policia e shtetit konfirmoi zyrtarisht arrestimin në flagrancë  të deputetit socialist Armando Prenga dhe akuzat...

Close