|E shtunë, Janar 20, 2018

Megan Fox tregon linjat 

Megan Fox po e shkatërron këtë ide!

Me shumë mundësi do të jeni të gjithë ju femrat me linja normale dhe aspak të këqija mamash dhe ajo, një femër përjetësisht super-seksi!

Jo vetëm ka “nxjerrë” tre fëmijë nga ai trup përvëlues, por ende duket më mirë se shumica e femrave në të brendshme.

Në një set të ri fotografik për një linjë të brendshmes, aktorja 30 vjeçare ka treguar se nuk ka ndryshuar asgjë që kur ajo ishte shpallur si “Femra Më Seksi në Botë”.

Dhe të mendosh që vetëm 6 muaj më parë lindi fëmijën e saj të tretë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Efektivi i policisë vetvritet me armën e punës .

Shkodër - Një efektiv i...

Close