|E premte, Qershor 23, 2017

Meshkuj – Duhet ti konsumoni këto 8 ushqime 

Një dietë e thjeshtë mund të jetë shumë efikase për meshkujt, por më e rëndësishmja siguron shëndet të mirë.

Rob Hodson, nutricionist i njohur, ka treguar për “DailyMail” tetë ushqimet që meshkujt duhet t’i përfshijnë në menytë e tyre.

Salmon, sushi

Të mirat: Në zemër, plleshmëri, humor dhe ndikon në largimin e depresionit.

Specat e kuq

Të mirat: Plleshmëri dhe prostatë

Fasule e kuqe

Të mirat: Në zemër, ndikon kundër kancerit të prostatës, plleshmëri

Arra braziliane

Të mirat: Në zemër, plleshmëri

Bifteku

Të mirat: Plleshmëri, shëndeti i prostatës

Butakët 

Të mirat: Flokë të shëndoshë, plleshmëri, prostatë

Vezë

Humbje peshe

Tërshërë

Të mirat: Disponimi, në zemër

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sondazhi në Fier, PD merr rezultatin befasues, Gramoz Ruçi mbetet jashtë parlamentit https://t.co/RRS7FDI2Kd
11,396 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pronari ‘kap mat’ qënin duke bër sex me pulën (video)

Durrës - Një video mjaft e çuditshme e cila e ka lënë gojëhapur edhe vetë fermerin e shkretë, është filmuar...

Close