|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Messi 3 javë jasht fushës së lojës 

Barcelona ka konfirmuar se Lionel Messi do të mbetet jashtë fushës për tri javë

Barcelona ka marrë një lajm të keq pas barazimit me Atletico Madridit 1:1. Kampioni i Spanjës ka konfirmuar se Lionel Messi do të mbetet jashtë fushës për tri javë

Ylli argjentinas është lënduar gjatë ndeshjes me Atleticon, konkretisht në minutën e 59-të. në vend të Messit në ndeshje është futur mesfushori turk, Arda Turan, përcjell Express.

Kështu, Messi do të mungoj në ndeshjen ndaj Borussia Monchengladbach në Ligën e Kmapionëve, dhe në dy ndeshje të La Ligas ndaj:  Sporting Gijon dhe Celta Vigo. /Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 7 “armiqtë” më të mëdhenjë të spermës .

Sperma ka shumë “armiq”, mirëpo më të rrezikshmet janë ato të cilat nuk duken shumë të dëmshme, dhe për to shumica e meshkujve nuk e dinë se janë të dëmshme....

Close