|E hënë, Shkurt 20, 2017

Meta e Panariti vizitë fermës blegtorale në Agim të Libofshës 

Fier – Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, i shoqeruar dhe nga Ministri i Bujqesise, Edmond Panariti, vizituar nje kopleks blegtorat ne fshatin Agim, te Fierit, kompleks qe eshte zgjeruar se fundmi dhe ka aplikuar grandet e AZHBR-se, ne vleren e 20 milione lekeve

Panariti: Kjo eshte ferma me e madhe ne kete zone, qe ka 30 te punesuar te perhershem dhe qe eshte shembulli i investimeve ne blegtori.
Panariti: para 3 vitesh ishte sfida e radhes qe industria e qumeshtit te sigurohej dhe kjo ferme eshte nje shembull garantimi
Mbzhrau, nepermjet azhbr e ka mbeshtrtur  kete investim, edhe per mbylljen e siglklitbte ushqimit, edhe garanton sasi qumeshti te nje cilesie te larte
Panariti: Ky model garanton edhe fabrikat e qumeshtit. Ata qe do te ndettojne modele te tilla ne blegtori e bujqesi, do te ma kene me krah

img_0640 img_0641 img_0642 img_0643 img_0644 img_0645 img_0646

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Digjet makina e aktorit Laert Vasili

Aktorit të njohur Laert Vasili i është djegur makina mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur te zona e...

Close