|E diel, Dhjetor 17, 2017

Miley Cyrus çaste pasioni me Schwarzenegger. (fotot) 

24F4DCDC00000578-2922245-image-a-65_1421957491907VIP-Këngëtarja Miley Cyrus pas përfundimit të turneut të saj i ka rezervuar disa pushime vetes sëbashku me të dashurin e saj, Patric Schwarzenegger.

Këngëtarja është fotografuar e lumtur përkrah partnerit të saj në plazhet e Hawaii-t. 21-vjeçarja dhe Patric nuk i kursyen puthjet dhe përqafimet në breg të detit duke treguar se  lidhja e tyre po shkon më së miri.

 

 

24F4DC8000000578-2922245-image-a-63_1421957463955 24F4DCD400000578-2922245-image-a-61_1421957302063 24F4DCD400000578-2922245-image-a-61_1421957302063-1 24F4DDAA00000578-2922245-image-a-52_1421957157737-1 24F4DDE600000578-2922245-image-a-74_1421957846924 Milay-dielli.al_.-1 Milay-dielli.al_.-4 Milay-dielli.al_-466x600 24F4DCDC00000578-2922245-image-a-65_1421957491907

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
"Brazil 2014" – Murinjo ne finale Angli – Portugali.

    Fituesi i Topit të Artë, Cristiano...

Close