|E hënë, Korrik 24, 2017

Ministri Dervishaj – By Pass Fier – Levan gati në pranverën e 2017 

Fier – Ministri i Transporteve Sokol Dervishaj ka inspektuar nga afër ecurine e punimeve për by – passin qe do të lidh autostradën Lushnje-Fier me Levan-Tepelene dhe Levan -Vlorë.

Ministri Dervishaj është shprehur se ky projekt do të përfundoj dhe do jet gati në pranverë të vitit të ardhshëm . Dervishaj ka pohuar se punimet po ecin me ritme të shpejta duke garantuar në këtë mënyrë qëllimin për përfundimin e punimeve. Ai ka pranuar faktin e problemeve dhe vonesave që kanë lindur gjatë zbatimit të projektit por që janë eleminuar.

Disa banorë të zonës të cilët ngritën problemin e shpronësimit , por dervishaj u tha se shumë shpejtë ata do të shpronësohen

vlcsnap-2016-10-14-12h44m33s70

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
MAQEDONIA DREJT TË SËMËS, ÇMENDET IVANOV*

Nga SPARTAK NGJELA - Maqedonia po shkon me rritëm të shpejtë drejt Albanizimit të saj. Shqiptarët përfundimisht po marrin vendin...

Close