|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ministri Gjiknuri ne vendgjarje 

Mallakaster – Ministri Gjiknuri  ka mbrritur ne ish KPTHN Ballsh  pasi ka vizituar dy punonjesit e demtuar qe ndodheshin te shtruar ne spitalin rajonal Fier

I shoqeruar nga deputeti i PS Pirro Lutaj, ai i PDIU Omer Mamo si dhe nga prefekti i qarkut Fier Xhevit Bushi Gjiknuri ka pare vendin ku ndhi shperthimi si dhe ka takuar drejteusnte policise,  te uzine sperpunimit te naftes , specialsite , eksperte ku ka marre edhe mendimin e tyre.

MInistri Gjiknuri kapohuar per median se reparti 3 ku ndodhi hsperthimi ka dale jashte funksionit. Duhet te leme te qete ekspertet qe te bejne punen e tyre , nuk duhet te jemi te nxituar per te dhene konkluzione jo te sakta. Momenti eshte q ete jemi prane familjareve dhe te plagosurve. fatkeqsi qe pati nje viktime. te plagosurit po marrin ndihmen e specializuar mjeksore  dhe jan nen kujdeisne  jekeve dhe te shtetit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja çfarë ndodh me trupin tuaj kur lini cigaren

Procesi nëpër të cilin kalon trupi juaj pasi të keni lënë pirjen e duhanit – prej pas 20 minutave deri...

Close