|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Ministri Panariti ha kokrrën e ullirit në Fier (foto e video) 

Fier – Ministri i bujqësisë Edmond Panariti hëngri kokrrën e ullirit në Fier.

Në një vizitë që Panariti bëri në Fier me ftesë të përfaqsuesve të LSI Fier , Panariti mori pjesë në inagurimin e një fabrikë të prodhimit të vajit të ullirit extra extra vixhin. Pas inagurimit të sajë ministri Panariti ka vijuar duke vizituar ambiente  të tjera të këtij biznesi. Panariti nuk mund të largohej nga kjo fabrikë prodhimi vaji ulliri pa e provuar atë , vajin, por edhe të hante kokrrën e ullirit. Pronari fabrikës  ja plotësoi dëshirën ministrit , mbushi një dorë me ullinjë ku ministri morri një kokërr dhe e provojë. Kjo i ka shihuar shumë ministrit. Shikoni videon deri në fund.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
himariotet kunder dules e bollanos
Himariotët kundër Dules e Bollanos. Himara është shqiptare.

    Vlorë - Duke e kthyer në një çështje politike, trajtimin e Himarës në reformën territoriale, krerët e PBDNJ-së...

Close