|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Ministria NIkolla pushimet në Dhërmi me pishinë (fotot) 

Ministrja e Arsimit dhe Sporteve, Lindita Nikolla ka qenë jo pak herë në ciklonin politik sepse sektori që ajo mbulon, pra arsimi është mjaft delikat.

Pushimet verore ajo ka preferuar që me familhen e saj, t’i kalojnë në Jug të Shqipërisë, në Dhërmi. Ndërsa të gjithë preferojnë detin, zonja Nikolla ka zgjedhur pishinën për t’u relaksuar në qetësi.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Londra kërkon bashkimin me BE, pavarësi nga Britania

Kryeqyteti britanik Londra ishte në shumicë dërrmuese për të qëndruar në Bashkimin Evropian, ndryshe nga disa zona të tjera industriale...

Close