|E shtunë, Tetor 21, 2017

Misteret që tronditën shkencën, pse nuk flet askush?! (video) 

Kjo është lista e kafshëve më të pazakonta, të pashpjegueshme por edhe të panjohura më parë, thjeshtë me pamje të tmerrshme.

Fotot e këtyre kafshëve janë hedhur në këtë video dhe do t’u bëjnë të mendoni se: “Çfarë dreqin është kjo?” Shkencëtarët nuk kanë një përgjigje por ajo që mund t’u themi është mësoni sa më shumë rreth çudirave të natyrës.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia arreston 2 shtetas

Fier - Specialistët për Krimet në Komisaritin e Policisë Fier, ndaluan  shtetasin Shkelqim Metushi, 49 vjeç, banues në fshatin Suk 2, Rroskovec....

Close