|E shtunë, Nëntor 18, 2017

As modele dhe as këngëtare, por po çmend rrjetet sociale 

Ajo nuk është ndonjë modele, aktore apo këngëtare.

Mirëpo ajo po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, transmeton Gazeta Express.

Bëhet fjalë për bukuroshen Genesis Mia Lopez.

Ajo njihet për të pasmet e saj bombastike. Këtë e dëshmojnë më së miri këto foto më poshtë  që do t’ju lënë pa fjalë./Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Biden: Obama më dha para, kisha djalin sëmurë, do të shisja shtëpinë (video)

USA - Miqësia mes Presidentit të SHBA-ve, Barack Obama dhe Zv.Presidentit Joe Biden, është mjaft e fortë. Ata drekojnë së...

Close