|E diel, Mars 26, 2017

Modeli më i ri i mbathjeve të femrave, do t’ju habisin…(video) 

Ok, “brekët e gjyshes” me të vërtetë mund të jenë jashtë mode,  por këto lloj të bredshmesh po rikthehen në tendencë.

Hailey Baldwin është një tifoze e këtyre mbathjeve,  por edhe disa personazhe të tjerë të njohur si Bella Hadid që nuk i fshehin të brëndshmet e tyre.

Por për disa femra është tepër shqetësues fakti i dukjes së vijave të mbathjeve dhe nuk kanë çfarë bëjnë  për këtë. Futuni në Shibue Couture, dhe do të shikoni modelin më të ri të mbathjeve që ju zgjidhin këtë problem.

Këto mbathje vijnë në ngjyrat; e zezë ose nude.

Disa  fustane, funde apo pantallona nuk ju falin edhe nëse ju vishni të brendshmet më të lehta dhe që ju duken më të përshtatshmet e mundshme. Por edhe të vishni të brendshme meshkujsh, nuk është një zgjidhje.

Dhe nëse jeni të shqetësuar për ndjesinë e shiritit ngjitës, nuk duhet të jeni më.  Pjesa ngjitëse e këtyre mbathjeve nuk është ashtu si ju mund të mendoni. Ajo është e ripërdorshme sepse përbëhet nga ngjitës me xhel silikoni.

Imagjinoni të keni takim me një djalë dhe hiqni të brendshmet. Kjo ose do t’iu duket shumë sexy ose djali do të jetë vërtet i hutuar.

Theksojmë se këto lloj mbathjesh  janë më shumë të llojit “zgjidhja në momente të vështira” pasi nuk sugjerohet që të mbahen veshur shpesh.

 

Disa  fustane, funde apo pantallona

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Nis dhënia e lejeve biometrike për emigrantët https://t.co/6ST8767gP0 https://t.co/wQZ3JWqq5A
4,628 people follow ALB365
Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic eka_adit Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia arreston 3 vete, heton 4 te tjere.

    Fier - Nga strukturat e Drejtorisë së Policisë Qarkut ndalohen/arrestohen 3 shtetas, procedohen 4 në gjendje të lirë për...

Close