|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Modeli publikon foton nudo me Penelope Cruz (foto+18) 

Pas shumë kohësh e tërhequr nga ekrani i madh, është rikthyer në vëmendje aktorja, Penelope Cruz.

Më konkretisht ka qenë një foto e publikuar, gjatë kësaj jave, e modelit spanjoll Jon Kortajarena, e cila na bëri përshtypje.  Në kuadër të promovimit të filmit “MA MA”, ku ky i fundit do të luajë përkrah Cruz, ai ka postuar një foto të të dyve lakuriq duke u përqafuar.

Më shumë se veten e tij, modeli ka zbuluar të pasmet e aktores, të cilat nuk i shihnim që nga koha e filmit “Jamon Jamon” të vitit 1992.

Fotoja ka qëndruar në Instagramin e modelit vetëm për pak orë dhe më pas është fshirë. In tv ka mundur të ruajë këtë foto e cila po bën xhiron e internetit.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Raporti i BE – Shqipëria e para në Evropë për kultivim hashashi

Raportin i BE-së për vitin...

Close