|E shtunë, Gusht 19, 2017

Modelia pozon si e ka bërë nëna (fotot+18) 

Emily Ratajkowski ka provokuar vazhdimisht me fotot e saj.

Por këtë herë modelja dhe aktorja e njohur vjen me setin më seksi që keni parë ndonjëherë.

25-vjeçarja ka pozuar plotësisht nudo për fotografin e njohur, Jonathan Leder.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ish kryebashkiaku Roskovecit – Ma futën të mitë

Fier - Gëzim Caushi ish kreu I bashkisë Roskovec por që rigaroi për kryebashkiak në këtë qytet në një prononcim...

Close