|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Modelja greke që po çmend Ballkanin (fotot) 

Kjo super femër është një nga modelet më seksi në Ballkan. Ajo ka “çmendur” meshkujt me foto nudo dhe nuk e ka aspak problem që të tregojë asetet e saj bombastike.

Bëhet fjalë për Zeta Logotheti, modelja greke që ka ndezur rrjetin. Siç duket edhe ne foto, ajo ka çfarë tregon për fansat e saj.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
LSI/ Zgjedhjet të parat, pastaj koalicioni

Lëvizja Socialiste për Integrim duket...

Close