|E shtunë, Shtator 23, 2017

Modelja Lindsey Pelas kërkonë famën në rrjete sociale duke postuar foto të gjoksit e by…e (fotot+16) 

Ajo është një nga yjet më të njohur në Instagram.

Lindsey Pelas është një nga modelet më seksi në botë.

E lidhur me modelin dhe prezantuesin Calum Best, ajo ka tentuar disa herë të thyejë rrjetin me fotot e saj, të cilat jo në pak raste janë censuruar.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Merru me mitrën tënde …

Nga NADIRAH ANGAIL - Diku ndodhet një grua, 30 vjeç, pa fëmijë. Njerëzit e pyesin: “Akoma pa fëmijë?”. Reagimi i...

Close