|E premte, Janar 19, 2018

Modelja nga Mitrovica pozon nudo 

Është modelja më e guximshme shqiptare.

Kjo se, Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica ka thyer tabutë e fotomodelizimit në trojet shqiptare, duke guxuar të pozojë nudo

Së fundmi ajo ka realizuar një set të ri.

E veshur me një bluzë të shqyer, të bardhë dhe duke nxjerrë në pah gjoksin, Besa dukej tejet e zjarrtë.

Edhe pozicioni si pozoi është mjaft eksitues gjithashtu! Përpara kësaj bukurie, fjalët vërtetë janë të tepërta!

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fotografët dhe artistët shqiptar nudo (video)

Tema me foto nudo nuk...

Close