|E hënë, Janar 23, 2017

Momentet e tërmetit në Maqedoni 

Maqedoni – Tërmeti 5 ballë që goditi pasditen e sotme në Maqedoni ka shkaktuar dëme materiale.  Në fshatin Haraqinë lëkundjet  e termetit janë ndier jashtëzakonisht shumë.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihen dëmet e shkaktuar në një market, teksa punëtorja e marketit është duke rregulluar materialin brenda, njofton Zhurnal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çudia – Qyteti ku qiraja paguhet me seks dhe brekë të përdorura

Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji. Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në...

Close