|E enjte, Qershor 29, 2017

Momenti magjik e Ergi Dinit, këngëtarit që vdiq dje në aksident 

Ergi Dini është 22-vjeçari që kishte fituar çmimin e parë në ‘xFactor 3’ me këngën ‘Pa frymë’.

22-vjeçari humbi jetën dje në një aksident me motor në bulevardin ‘Bajram Curri’ në Tiranë, së bashku me Kejdi Halilin 21 vjeç.

Motori i drejtuar nga Ergi Dini humbi kontrollin dhe u rrëzua, ndërsa dy të rinjtë u dërguan në spital në gjendje të rëndë, por nuk mundën të mbijetoni.

22-vjeçari nga Shkodra ishte fitues i ‘xFactor Albania 3’, por fatkeqësisht ëndrra e të riut të talentuar u ndërpre në mes. Sot në vendlindjen e tij zhvillohet ceremonia mortore, ku familjarët dhe miqtë do t’i japin lamtumirën e fundit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha – Ky regjim i ka ditët e numuruara

Tiranë - Shqipëria nuk do të kthehet një kopësht oligarkësh. Kështu deklaroi kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  pas takimit...

Close