|E premte, Qershor 23, 2017

Morën peng , arrestohet autori, në kërkim dy bashkëpunëtorë. 

largea_policia_1368092462    Sarandë – Një 33-vjeçar nga Mallakastra është arrestuar ditën e sotme, pasi akuzohet për pengmarrje. Më 12 qershor, Ervist Filaj në bashkëpunim me dy persona të tjerë ka marrë peng shtetasin A. H., të cilin e ka mbajtur në bagazhin e automjetit të tij për disa orë dhe më pas e ka lënë të lirë.

Menjëherë pas kallëzimit të të dëmtuarit policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe po punon për identifikimin dhe kapjen bashkëpunëtoreve të tij, si dhe zbardhjen e plotë të motiveve të këtij rasti. Ngjarja ka ndodhur në 12 qershor. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e detajeve të ngjarjes dhe po punon për kapjen e autorëve të tjerë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
99-shi Veliaj të vë në rrezik punën dhe mbijetesën e familjes

Të kryesh detyrën e gazetarit dhe të investigosh për duart e lyera me gjak të Erion Veliajt mund të të...

Close