|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Mumajesi – Ku ishit më parë ju kur unë i nxirrja k’to statuse 

Reagimi i këngëtarit Flori Mumajesi vjen pasi mediet online e bënë lajmin për një status të tij

Në lidhje me statusin që ai kishte postuar gjatë ditës së sotme, lajmi  u përhap se gjoja këngëtari në fjalë këtë status ia ka kushtuar Elvana Gjatës.

Por vetë Flori doli me një mori foto statuse të tija që i ka publikuar ndër vite dhe pyet se ku ishit ju kur unë bëja statuse të tilla./Kosovarja/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha tregon raportet që ka pasur me Rrugovën (video)

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se brenga më e madhe në e tij ka qenë Kosova e pushtuar dhe çlirimi i saj është ëndërr e realizuar. “Asnjë brengë...

Close