|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Mustafa Nano: PS të largojë Ramën, është i korruptuar (video) 

Opinionisti Mustafa Nano ka reaguar ashpër sot ndaj kryeministrit Edi Rama, pas miratimit në Kuvend të ligjit që lejon importin e plehrave nga jashtë vendit.

Në një intervistë për Tema Tv, Nano ka thënë se Edi Rama është një kryeministër i korruptuar dhe i kapur peng nga delinkuentët.

Ai i ka bërë apel socialistëve për ta larguar sa më shpejt atë, me hir apo me pahir.

“Misioni i tij ka mbaruar. Rama nuk e ka më në dorë qeverinë. Nuk po qeveris më. Ai duhet t’u hapë rrugë ca të tjerëve”, thotë  ndër të tjera Mustafa Nano, i cili kujtojmë gjithashtu se në vitin 2013 kishte bërë thirrje “të gjitha qelbësirat të bashkohen për të rrëzuar Berishën nga pushteti.

Ndiqni më poshtë në video intervistën e plotë të Nanos.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Komedia revolucionare e vjedhësve.

Nga SPARTAK NGJELA - Përfundimi që filozofi Putman nxjerr nga eksperimenti i tij për mendimin është që, të menduarit, nuk është thjesht ‘në kokë’: të mendosh është të qëndrosh në...

Close