|E hënë, Qershor 26, 2017

Naike Rivelli bën gjimnastikë nudo. 

189071    Plotësisht nudo dhe e shtirë në tokë, Naike Rivelli bën gjimnastikë. Në një video të postuar në internet vajza e Ornela Mutit këtë herë e ka ekzagjeruar dhe Twitter mund të ketë të gjitha të drejtat për ta censuruar.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sozia e Di Caprio që po çmend internetin

Ka ndodhur rastësisht që një përdorues i rrjeteve sociale ka pikasur një foto të një personi, që ka një ngjashmëri...

Close