|E martë, Qershor 27, 2017

Nano feston fitoren e kombëtares ndaj Izraelit me kafe makiato (foto) 

Sarandë – Ish kryeministri Fatos Nano ndeshjen Izrael – Shqipëri e ka parë në sallonin e Hotel Butrinti në Sarandë, pohon korespodenti i alb365 nga Saranda. Ai ka qënë së bashku me familjen e vet e cila gjatë kohës që Nano  po shikonte ndeshjen ata kanë prferuar që të rrinë në verandën e hotelit.

Korespodenti i alb365 pohone se Nano mu afrua dhe mu ul në tavolinën ku unë isha ulur. Porositi një kafe makiato  dhe nën shoqërinë e kafes për 90 minuta ka par ndeshjen. Nuk fliste vetëm shikonte ndeshjen, pohon korespodenti. Në fund pas rezultatit 0-3 Nano është çuar ka marr familjen dhe është larguar duke bërë edhe një foto me korespodentin e alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja dëmet që shkakton sheqeri .

Kaloritë dhe pasojat e abuzimit të vazhdueshëm me sheqerin janë të njohura, por jo të gjithë e dinë se sheqeri...

Close