|E hënë, Korrik 24, 2017

Nano ‘mat’ në New York (foto) 

Një makinë është fotografuar ditën e sotme në lagjen Bronx të New York-ut në SHBA nga një shqiptar.

Targa e makinës mban mbishkrimin “F NANO”.

Nuk dihet nëse vetë z. Nano ishte brenda asaj makine, apo nëse ndonjë adhurues i tij i flaktë ka zgjedhur t’i vendosë makinës së tij atë targë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Festohet festa e “Pazari I Roskovecit” (fotot) https://t.co/vMBfiEUfEw via @wwwalb365com
11,311 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sezoni turistik, AKU gjoba dhe sekuestro për mallrat e skaduara në treg.

   Fier - Vetëm për këtë periudhë të muajit korrik Autoriteti Kombëtar i Ushqimit në Fier sërishtë ka evidentuar dhe...

Close