|E martë, Janar 16, 2018

Napoli – Sassuolo, ja formacioni zyrtar 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Sassuolo

Napoli dhe Sassuolo kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Serie A italian.

Napoli: Reina; Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Strinic; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Gabbiadini, Insigne

Sasuolo: Consigli, Gazzola, Cannavaro, Peluso, Acerbi, Mazzitelli, Magnanelli, Missiroli, Ragusa, Matri, Politano

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Will Smith i ka thënë gruas “Të dua” 8285 herë

Të martuar prej 18 vitesh...

Close