|E diel, Qershor 25, 2017

Ndahet Rita Ora dhe Calvin Harris . 

ht     Angli – Rita Ora dhe Calvin Harris janë ndarë. DJ skocez e ka bërë njoftimin me anë Twitter, të premten në mbrëmje, ndërsa ai ishte fotografuar me shumë femra të tjera gjatë fundjavës.

DJ skocez bëri njoftimin me anë të Twitter faqen e tij të premten, pasi ai kishte qenë i ndotur piknik me femra të ndryshme gjatë javës së kaluar. “

Për të ndalur spekulimit, unë dhe Rita i kemi dhënë fund lidhjes pak kohë më parë. Ajo është e bukur, e talentuar dhe i uroj më të mirat.”- shkruan Calvin. Rita dhe Calvin kanë nisur të takohen në maj të vitit 2013. Së fundi bashkëpunuan në muzikë, duke sjellë hitin Nr.1 në Britaninë e Madhe, “I Will Never Let You Down”. Gjatë promovimit të këngës, Rita ka folur me shumë dashuri për Calvin.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gorbaçov: NATO po përgatitet për një luftë kundër Rusisë!

Ish-presidenti sovjetik, Mikhail Gorbatchev, ka akuzuar NATO-n për përgatitje të luftës së “nxehtë” kundër Rusisë. Ai thotë se retorika e...

Close