|E diel, Tetor 22, 2017

Ndalohet 20 vjeçari, drejtonte motorr pa targa 

Fier – Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin Armand Ajdini, 20 vjeç, banues në fshatin Zharrëz, Fier.

Te Kryqëzimi i Parkut Fier, është kapur duke drejtuar motomjetin tip ”Kavasaki” pa targa, në gjëndje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Drejtimi i mjetit në mënyrë të parregullt” parashikuar nga Neni 291 i Kodit Penal.

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
‘Truri’ energjisë, Rama: Sot u integruam në BE në këtë aspekt

Tiranë - Është inauguruar sot Qendra Kombëtare Dispeçer dhe Sistemi i Ri i kontrollit SCADA/EMS, sistemt i vendosur pranë Operatorit...

Close