|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ndërron jetë në QSUT një 54-vjeçar, ai ishte i ndaluar nga policia 

Tiran; – Ndërron jetë në QSUT një 54-vjeçar lushnjar i ndaluar nga policia sepse kishte vjedhur ullinj

54-vjeçari Fadil Hoxha nga Lushnja vuante nga probleme të zemrës, Ai është vizituar nga kardiologu më I mirë në Lushnje. Mjeku kardiolog ka pohuar se Hoxha kiush kaluar parainfrakt.

54-vjeçari ishte ndaluar për një vjedhje në tokën e tjetrit. Familjarët e viktimës kishin sjellë edhe ilacet e reja në polici.

Pas komplikacioneve, 54-vjeçari është dërguar sipas policisë në spitalin e Lushnjes dhe më pas në Tiranë, ku ka ndërruar jetë rrugës për në QSUT.

Familjarët shprehen se 54-vjeçari Hoxha vuante nga zemra e tensioni dhe merrte tre herë në ditë ilaçe, ndërsa kanë dyshime se policia nuk ia ka dhënë ilaçet.

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
13 vjeçari Veliajt, më premtove kompjuter 1 vit më parë .

Durrës - Ministri e pyet për dhuratën që i pëlqen. Djaloshi me aftësi të kufizuara i kujton premtimin e pambajtur Aleksi, 13-vjeçar, një fëmijë me aftësi të kufizuara, rezident në...

Close