|E diel, Shkurt 25, 2018

Ndërronë jetë ish ministri Dritan Prifti 

Ish ministri i Ekonomisë dhe Energjitikës, Dritan Prifti ndërroi jetë ditën e sotme

Ai ndodhej i shtruar në një spital në Itali.

Më pas u transferua në Gjermani ku ju nënshtrua edhe një operacioni tepër të vështirë por pa përmirësime në shëndetin e tij. Mësohet  se Prifti vuajti nga një sëmundje e rëndë e gjakut çka e ka bërë publike vetë disa muaj më parë. pasditen e sotme ndërroi jetë

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dilemë drejtuar majmunëve…

Nga ERMIR HOXHA - Me...

Close