|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Ndihmat kosovare mbrrijnë në Fier për të përmbyturit (foto e video) 

Fier – Kanë mbrritur pasditen e sotme ndihmat kosovare pëlr të përmbyturit e zonës së Fierit. Kryebashkiaku Armando Subashi ka falenderuar popullin e Kosovës, ambasadorin e Shqipërisë në kosvë Qemal Minxhozi si dhe forcat tona të armatosura. Sipas kryebashkiakut mësohet se këto ndihma janë më shumë për të përmbyturit e zonës Frakull, Levan.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
SHBA: Basha kërkesë të re, e papranueshme dhe e qëllimshme për bllokim

Ambasada amerikane në një reagim...

Close