|E enjte, Shkurt 23, 2017

Në 18:00 – Blushi prezanton sot partinë e tij të re, “LIBRA” 

Deputeti i larguar nga Partia Socialiste, Ben Blushi, fillon sot projektin e ri politik.

Blushi ka zgjedhur pikërisht ditën e parë të muajit nëntor për të prezantuar partinë e tij të re.

Prezantimi do të bëhet në Akademinë e Arteve në Tiranë, në orën 18:00.

Partia e tij do të quhet “Lista e Barabartë”, ndërsa inicialet e partisë do të jenë ‘LIBRA’.

Blushi tregon se “,LIBRA ” është bashkim i njerëzve të lirë, të zakonshëm dhe të barabartë.

Përgatitjet e fundit para shpalljes se LIBRA-s nesër ne ora 18:00, AKADEMIA e ARTEVE.

14606362_413924888731159_7650811120416431640_n

14907075_413128305477484_1637221393029444932_n

E publikuar nga Blushi

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vrasja e Terpollarit: Koka u dërgua në Shqipëri sepse kështu ishte urdhri

Greqi - Të tjera fakte janë zbuluar nga policia greke në lidhje me vrasjen e të riut Bledar Terpollari. 28...

Close