|E enjte, Qershor 22, 2017

Në pranga korrieri me 50 kg hashash. 

policiaa       Fier – Një sasi prej afro 50 kg kanabisativa është kapur në mesditën e sotme në vëndin e qujatur “Vija e Ngjalës “ në hyrje të qytetit Fier. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë Fier të cilat pohojnë se së bashku me sasinë e kanabisativës është kapur korrieri dhe automjeti me të cilën ai po e transportonte.

Burime konfidenciale policore pohuan se korrieri është nga Mirdita por jeton në Kamëz në Tiranë dhe sasinë e kanabisativës ai e kishte blerë në Vlorë dhe destinacioni I sajë ishte Italia. Po këto burime pohuan se ndërkohë  policia po punon për kontrolin e disa banesave.

Zyrtarishte policia ka pohuar se ka vene ne pranga 48 vjecarin Mark Mena nga Kamza. Sasia prej 52 kg kanabis eshte gjendur ne automjetin Citroen me targa AA 895 JB.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
FRPD : Dekriminalizimi duhet shtrirë më gjerë

Tiranë - Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka reaguar lidhur me kapjen e lëndës narkotike nga autoritetet turke në autobusin...

Close