|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Në pranga tre vjedhës të automjetit benz. 

arrestime-p-euml-r-sulm-ndaj-polic-euml-ve_hdLushnje – Policia ka vënë në pranga tre shtetas nga Lushnja pasi dyshohen se janë autorë të vjedhejs së një automjeti tip Benz.

Sipas burimeve policore në pranga janë vënë Donald Zako 22 vjeç, Skerdilajd Gjoni 27 vjeç dhe Arterio Kaloshi 23 vjeç që të tre banues në Lushnje. Këta shtetas dyshohen se janë autorë të vjedhjes së automjetit iop Benz me targa AA 731 CM me pronar F Z 53 vjeç në Lushnje .

Më datë 24.01.2015  ora 23.00, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Petro Beqiri, vjec 46, banues në Lushnjë. Arrestimi u krye pasi është konstatuar nga patrulla e policise, në ambjentet e Spitalit Lushnje, duke drejtuar mjetin tip “Reno Laguna” me targa Greke ZKM6922,  ne gjendje të dehur.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha – Rama hoqi qafe Sheratonin për të ngritur kullën 24 katëshe

Ish kryeministri Sali Berisha shkruan...

Close