|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Në tavolinën e drekës shqiponja servir gjarpërin 

Një situatë sa komike aq edhe e frikshme ka ndodhur në Melburn të Australisë. Një shqiponjë solli gjahun e saj në tavolinën e një familjeje, ndërsa po hanin drekën në natyrë, shkruan Shekulli një shkrim.

Një nga pjesëtarët e familjes pa një shqiponjë që fluturonte mbi lumë, dhe filloi ta filmonte, por më pas dalloi se ajo mbante nën kthetra një gjarpër të madh, të cilin e lëshoi pikërisht mbi ta kur po hanin drekën.

Në pjesën e fundit të videos shihet se si me të rënë në tokë, gjarpri nis të zvarritet me shpejtësi ndërsa njerëzit largohen të tmerruar.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lideri i Iron Maiden mbërrin në Rinas për të promovuar Shqipërinë turistike

Lideri i Iron Maiden, BRUCE DICKINSON (IRON MAIDEN) , ka mbërritur mbrëmë në Tirana International Airport Nënë Tereza . Vizita e këngëtarit të njohur është bërë me ftesë personale të...

Close