|E premte, Tetor 20, 2017

Nën hetim 16 vjeçarja, keqpërdori të dhënat e facebookut të 14 vjeçarit. 

Facebook_Security_659919276Fier – Më datë 11.12.2014 filloi proçedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasen A.C, vjec 16, banuese në Fier.  Procedimi nisi pas  kallezimit te dhene nga  shtetasi E.Xh,vjec 14 banues në Fier. Kjo shtetase dyshohet të ketë hyrë në të dhënat kompjuterike së shtetasit të sipërpërmëndur, në faqen sociale Facebook dhe ti ketë ndryshuar ato.

Materialet proceduriale do i kalojne Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Fier  për veprën  penale”Ndërhyrje në të dhënat kompjuterike”,parashikuar nga neni 293/b   K.Penal.

alb365.com/policia

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kuq e zi!

Nga ILVA TARE - Asnjëherë më parë nuk kisha takuar në Londër anglezë më entuziastë për Shqipërinë dhe shqiptarë aq...

Close