|E shtunë, Qershor 24, 2017

Nëntë lojtarë që kan lidhje mes tyre 

Disa futbollistë janë shumë të njohur dhe luajnë për skuadra të ndryshme

Ka shumë futbollistë që janë të njohur për publikun, por askush nuk e di se disa prej tyre edhe janë të lidhur familjarisht mes tyre.

Kemi futbollist me mbiemra të ndryshëm, por që në realitet janë shumë të afërt, madje edhe vëllezër.

Më poshtë keni disa prej rasteve që nuk e keni ditur që kanë diçka mes vete:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjarpër me dy koka në Apolloni?! (foto) https://t.co/rwq2rR64m7 https://t.co/lFxPoQQN9H
11,396 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 57 vjeçares, kërkohej për ushtrim prostitucioni

Vlorë - Policia ka arrestuar shtetasen e shpallur në kërkim: · Ylmie Ibrahimi, 57 vjeçe, banuese në Vlorë. Arrestimi i saj...

Close