|E enjte, Shkurt 23, 2017

Nëntë lojtarë që kan lidhje mes tyre 

Disa futbollistë janë shumë të njohur dhe luajnë për skuadra të ndryshme

Ka shumë futbollistë që janë të njohur për publikun, por askush nuk e di se disa prej tyre edhe janë të lidhur familjarisht mes tyre.

Kemi futbollist me mbiemra të ndryshëm, por që në realitet janë shumë të afërt, madje edhe vëllezër.

Më poshtë keni disa prej rasteve që nuk e keni ditur që kanë diçka mes vete:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Syri i djallit”, ari me peshë 6,664 kg.

     Siberi - Një masë e jashtëzakonshme prej ari, me peshë 6,664 kilogramë, u gjet javën e kaluar nga minatorët...

Close