|E enjte, Gusht 17, 2017

Nesër ndryshon ora, shkon 60 minuta pas 

Tashmë kemi mbërritur në datën kur bëhet ndërrimi i orës, përfundon ora verore dhe vjen ajo dimërore. E kjo do të ndodhë në orën 03:00 të mëngjesit

Më 30 tetor, nesër, akrepat e orës do të kthehen 60 minuta prapa

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blushi – OK me PD, votimi dhe numërimi elektronik është zgjidhja

Tiranë - Ben Blushi, votimi dhe numërimi elektronik është zgjidhja e kërkuar nga shqiptarët është plotësisht e mundur. Blushi rreshtohet...

Close