|E hënë, Janar 23, 2017

Nga Amerika në Kosovë, kë do të vriste Kallashi ? 

E bukur, shpërthyese, pa komplekse, një femër që nuk ja ndjen dhe që arriti ta bëjë vendin e saj në shoubiz.

Sot e njohin të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi mbetet senzacionale dhe arrin që me çdo lëvizje të kthehet në lajm, në qendër të vëmendjes.

Kallashi ishte në Amerikë dhe u kthye sërish në vendlindje, pranë miqve dhe adhuruesve që “vdesin” pas vallëzimit të saj

Ama siç shihet nga kjo foto e postuar në Viberin e saj, ajo ka ardhur e armatosur, gati për sulm. Ndaj kujt? Pse?

alb365/express

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia – Mbani mend këto …

1 – Tifozët do të hyjnë në stadium, dy orë para nisjes së ndeshjes, për të shmangur radhët. 2 – Rrugët, që do të bllokohen janë: Shëtitorja nga stadiumi deri...

Close