|E enjte, Qershor 22, 2017

Ngjela, Post Lazarat : Bosët e ish qeverisë në frikë. 

f1_03-sngjela1375528825    Tiranë – “Nuk e dimë se çfarë ndodhi në Lazarat…por pamë shumë frikë nga Bosët e këtij vendi”- nis statusi i kreut të Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela në rrjetin social “Facebook”

Sipas Spartak Ngjelës bosët e vërtetë të Lazaratit nuk ndodhen atje, por janë në Tiranë. “Nuk e shihni sesi është trembur Saliu? Nga frika mo, vetëm nga frika….Saliu është njëlloj si në Gërdec. Sokëllin e ulëret me një nivel krejt ordiner.”-shkruan Ngjela.

Kreu i PLD, ngre akuza edhe për kreun e shtetit për mos reagimin mbi atë çfarë po ndodh në Lazarat, sipas Ngjelës kjo vjen pasi Nishani nuk ka qenë asnjë herë President, por si një ish-ministër i Brendshëm i Berishës hesht kundrejt krimit.

Ngjela ngre pyetjen se çfarë do të ndodhë me politikanët e papërlyer të Pd dhe se a do të ndahen ata nga krimi dhe abuzimi Berisha. Por siç thotë edhe vetë ai “mbetet për t’u parë se sesi do te menaxhohet periudha qe vjen nesër e që do të quhet – periudha pas Lazarat.”

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blic: Klani Haradinaj kontrabandon armë nga Serbia

Serbi - Ish-komandanti i UÇK-së, dhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është bërë subjekt i medieve serbe të cilat e...

Close