|E hënë, Tetor 23, 2017

Nicki Minaj pothuajese e zhveshur ne skene. 

Nicki-Minaj   USA –  Nicki Minaj ka “inauguruar” stinën e verës gjysmë e zhveshur. Këngëtarja është ngjitur në skenën e Summer Jam të New York, gjatë një koncerti të muzikës hip-hop, e veshur me një gjysmë-bluzë rrjetë, poshtë së cilës tregoi gjinjtë e saj thuajse të zhveshur, të mbuluar vetëm me dy yje me të njëjtin shkëlqim si i bluzës.

Minaj është shquar gjithmonë për guximet në veshje, gjë e cila është demonstruar së fundmi edhe nga këngëtarja Rihanna.

Dy këngëtaret e famshme kanë pozuar së fundmi për revistën “V Magazine”, duke lajmëruar se kanë një projekt muzikor së bashku.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hani portokalle, luftonë shumë sëmundje

Lëngu i portokallit vlerësohet se i lufton sëmundjet e zemrës dhe diabetit. Ky produkt preferohet të konsumohet pas një ushqimi...

Close