|E diel, Shkurt 25, 2018

Nis faza e dytë e sondazhit “Personazhi i vitit” . 

1Fier – Eshtë mbyllur faza e parë e sondazhit  “Personazhi I vitit” organizuar nga portai i lajmeve www.alb365.com.

Nga 10 personazhe të përzgjedhur pesë të parët që janë votuar më shumë nga lexuesit e këtij portali do të vijojnë garën deri në datën 31 dhjetor.

Pesë më të votuarit janë Suzana Numani me 361 vota, Eduart Xhaferraj 348 vota , Baftjar Zeqaj 304 vota, Luan Baçi 135 vota dhe Kozma Dashi 135 vota.

Më pak të votuar kanë qënë Arben Çuko 15 vota dhe Rajmonda Balili 16 vota.

 Për dy javë kanë votuar gjithësej 1 571 persona.

Screenshot_2014-12-16-06-35-01-1 (1)

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Beogradi: Sulmet në Kosovë të kryera nga terroristë shqiptarë

Serbi - Autoritetet serbe akuzojnë...

Close