|E hënë, Shtator 25, 2017

Nis fushata për edukimin e votuesve 

Koalicioni i Organizatave për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, lansojnë fushatën vetëdijësuese për informim dhe edukim të votuesve për Zgjedhjet Lokale 2017.

Ngjarja do të mbahet, pasdite në oborrin e ndërtesës së “Lidhjes së Prizrenit”, në Prizren. Pjesë e kësaj ngjarje do të jenë përfaqësues të Zyrës së BE-së, përfaqësues të shoqërisë civile, si dhe qytetarë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dade- Qeveria të bëjë analizën. Toçi – Kokëdhima be i jugut

Tiranë - Mbledhja e parë për këtë sesion kuvendor të grupit parlamentar socialist dhe shoqëruar me debate që janë dominuar...

Close