|E mërkurë, Janar 24, 2018

Niset per shkolle dhe nuk kthehet ne banese 17 vjecarja. 

Lushnje – Policia-shqiponjaNiset per shkolle dhe nuk kthehet ne shtepi. Keshtu ka ndodhur me nje vajze 17 vjece banuese ne fshatin Karbunare te Lushnjes. 17 vjecarja M U ka dale nga shtepia e saje ne oren 07 00 te mengjesit te djeshem, por edhe pse ka mbaruar mesimin ajo nuk eshte kthyer ne shtepi.
Babai I saj nuk eshte nxituar qe te kryeje denancimin ne policine e Lushnjes per vajzen e tij, por ka pritur deri ne oren 22 te mbremjes djeshme. Me pas ai ka shkuar ne komisariat te policies ne Lushnje ku ka bere edhe denancimin per zhdukjen e vajzes se tij. Polica pasi ka mare denancimin nga ana e 55 vjecarit e ka shpallur ne kekrim 17 vjecaren nderkohe qe policia po punon per gjetjen e saje.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Otto Heinrich Warburg
Sekreti i pa zbuluar i kancerit.

    Shkaku kryesor i...

Close