|E hënë, Shkurt 27, 2017

Një fitore me shumë vështirësi e realit (video) 

Zinedine Zidane nuk është i brengosur për formën e dobët të Cristiano Ronaldos

Ylli i ‘Los Blancos’, Crsitiano Roanldo, është duke kaluar nëpër formën më të dobët që nga transferimi te real Madridi nga Manchester Unitedi në vitin 2009, përcjell Gazeta Express.

Ai ka shënuar deri më tani vetëm dy gola në La Liga dhe katër gjithsej në të gjitha garat, statistika të tmerrshme të portugezit në krahasim me vitet e kaluara.

Ronaldo humbi disa raste shënimi edhe ndaj Atheltic Bilbaso, por kjo nuk e shqetëson trajnerin e 11 herë kampionëve të Evropës, Zinedine Zidane.

“Cristiano Ronaldo kishte rastet e veta. Kjo është e vështira në futboll, kur ke rastet e nuk shënon. Nëse ai nuk shënon sot, do të shënojë nesër – për këtë nuk jam aspak i brengosur”, deklaroi Zidane. /Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vdes 49-vjeçarja, e para në histori që bëri transplantin e fytyrës

Francë - Francezja Isabelle Dinoire, që ishte e para në botë që bëri transplantin e pjesshëm të fytyrës në vitin...

Close