|E shtunë, Janar 20, 2018

Një nga aktorët më të nxehtë në Hollywood …. tani dhe model! (foto+video) 

imageDyshja e fuqishme e modës nga Italy Ntomeniko dhe Dolce është kthyer në forcën mashkullore e Hollivudit dhe në mënyrë specifike për të hedhur seritë e reja të Detective HBO Vërtetë. Për kompaninë e parë ishte Matthew McConaughey dhe Ôhe.  Një nga spot sensual me Scarlett Johansson, me regji të Martin Scorsese dhe tani Colin Farrell për Intenso, që është aromë e re e shtëpisë.

Makonachi luajti në sezonin e parë të serisë. Tani ne do të shohim Farrell në pjesën e dytë në rolin e një detektivi i cili ka lidhje  me mafian.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player
alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fjalimi i fundit i Gjergj Kastritotit!?

Nga AURENC BEBJA - Fjalimi...

Close