|E diel, Qershor 25, 2017

Një shëtitje brënda vilës së Michael Jackson (fotot) 

Shtëpia luksoze e Michael Jackson në Las Vegas ka dalë në shitje për 9.5 milionë dollarë.

Kur magjia dhe magjepsja e Las Vegasit u takuan me shijet e çuditshme të yllit të popit dhe milionerit, rezultati ishte një shtëpi mahnitëse.

Duhet t’i shihni fotografitë më poshtë për të besuar se në çfarë shtëpie jetonte Michael Jackson deri në ditët e fundit të jetës së tij – shtëpi kjo e cila kushton tani 9.5 milionë dollarë.

Këngëtari nuk e kishte kurrë në pronësi të plotë këtë shtëpi, por ai e kishte me qira prej vitit 2007 deri në vdekjen e tij nga mbidoza më 2009.

Kjo shtëpi ishte një hapësirë për të dhe fëmijët e tij që të jetonin larg syve të publikut. Shikojeni si duket ajo:

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bukuritë e Fierit “zbritën” në Prishtinë (video)

Në Galerinë “Qahili” në Prishtinë janë prezantuar bukuritë e Fierit nëpërmes projektit “Adria Wealth – Myzeqeja Wealth”. Të gjitha fotografitë...

Close