|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Një e vdekur e një e plagosur nga rrufeja 

Fier – Koha e keqe me  shi e rebesh ku ka pasur edhe  shkarkime atmosferike ka bërë që në Fermë Çlirimi nga rrufeja jane goditur dy persona.  Mësohet se nje person ka vdekur dhe nje tjeter eshte plagosur

Vdekja e plagosja e tyre janë shkaktuar nga shkarkesa e rrufesë. Mësohet se i plagopsuri ka marrë diegie të shumta në çpjesë të trupit

Burime të informacionit pohojnë se viktima dhe e plagosura kanë qënë gra duke ecur pranë shkollës sël mesme bujqësore. Viktima quhet Zonja Begaj 70 vjeçe ndërsa e plagosura Bajame Vrenozi 65 vjeçe

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Otto Heinrich Warburg
Sekreti i pa zbuluar i kancerit.

    Shkaku kryesor i kancerit është i njohur tashmë.Shumë pak njerëz në botë e dinë këtë, sepse ky fakt është i fshehur nga industritë farmaceutike dhe ushqimore. Në vitin...

Close